WSR5R2000FEA
MFR.Part #
WSR5R2000FEA
JLCPCB Part #
C844501
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS