CRCW20104R42FKTF
MFR.Part #
CRCW20104R42FKTF
JLCPCB Part #
C4115138
Description
-55℃~+155℃ 4.42Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount