PLTT0805Z3481QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z3481QGT5
JLCPCB Part #
C4069649
Description
-55℃~+215℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS