WSR2R1540FEK
MFR.Part #
WSR2R1540FEK
JLCPCB Part #
C4015939
Description
-65℃~+275℃ 154mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS