WSR2R2420FEA
MFR.Part #
WSR2R2420FEA
JLCPCB Part #
C4130610
Description
-65℃~+275℃ 242mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS