WSR2R2400FEK
MFR.Part #
WSR2R2400FEK
JLCPCB Part #
C4073703
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS