ERL058K6600FKEA500
MFR.Part #
ERL058K6600FKEA500
JLCPCB Part #
C3556167
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors