WSR2R2400FEB
MFR.Part #
WSR2R2400FEB
JLCPCB Part #
C4231816
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS