WSR2R2100FEB
MFR.Part #
WSR2R2100FEB
JLCPCB Part #
C4341269
Description
-65℃~+275℃ 210mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS