WSR2R2320FEB
MFR.Part #
WSR2R2320FEB
JLCPCB Part #
C3940890
Description
-65℃~+275℃ 232mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS