WSR2R2320FTB
MFR.Part #
WSR2R2320FTB
JLCPCB Part #
C4236990
Description
-65℃~+275℃ 232mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount