RN50C6491FBSL
MFR.Part #
RN50C6491FBSL
JLCPCB Part #
C1425527
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors