5KP20A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP20A-E3/73
JLCPCB Part #
C1667527
Description
-55℃~+175℃ 154A@10/1000us 20V 24.5V 2uA 32.4V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS