WSR2R2210FEK
MFR.Part #
WSR2R2210FEK
JLCPCB Part #
C4147320
Description
-65℃~+275℃ 221mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS