WSR2R1500JEA
MFR.Part #
WSR2R1500JEA
JLCPCB Part #
C4292130
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 2W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS