WSR2R1500DEK
MFR.Part #
WSR2R1500DEK
JLCPCB Part #
C4241282
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS