MAL212617561E3
MFR.Part #
MAL212617561E3
JLCPCB Part #
C1015348
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 30mm 40V 560uF 650mA@100Hz 8000hrs@125℃ 97mΩ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS