RN65C5762FRSL
MFR.Part #
RN65C5762FRSL
JLCPCB Part #
C1800662
Description
-65℃~+175℃ 500mW 57.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors