WSR2R1540FEA
MFR.Part #
WSR2R1540FEA
JLCPCB Part #
C4096222
Description
-65℃~+275℃ 154mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS