WSR2R4750FBA
MFR.Part #
WSR2R4750FBA
JLCPCB Part #
C4065964
Description
-65℃~+275℃ 2W 475mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount