WSR2R0649FEK
MFR.Part #
WSR2R0649FEK
JLCPCB Part #
C4147779
Description
-65℃~+275℃ 2W 64.9mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS