WSR2R0392FEA
MFR.Part #
WSR2R0392FEA
JLCPCB Part #
C3968225
Description
-65℃~+275℃ 2W 39.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS