WSR2R0332FEA
MFR.Part #
WSR2R0332FEA
JLCPCB Part #
C4180387
Description
-65℃~+275℃ 2W 33.2mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS