PTF6522K000AYEK
MFR.Part #
PTF6522K000AYEK
JLCPCB Part #
C1442866
Description
-55℃~+150℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS