WSR2R0247FBA
MFR.Part #
WSR2R0247FBA
JLCPCB Part #
C3920263
Description
-65℃~+275℃ 24.7mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount