Y16268K45000T0R
MFR.Part #
Y16268K45000T0R
JLCPCB Part #
C4137015
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.45kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount