BYM11-100-E3/96
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYM11-100-E3/96
JLCPCB Part #
C17586840
Package
DO-213AB
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3V@1A 100V 150ns 1A 30A 5uA DO-213AB Switching Diodes ROHS