WSC251510R00JEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSC251510R00JEA
JLCPCB Part #
C1517428
Package
2515
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS