Y0007776R000B9L
MFR.Part #
Y0007776R000B9L
JLCPCB Part #
C1463701
Description
-55℃~+125℃ 600mW 776Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS