RW1S0BAR200FT
MFR.Part #
RW1S0BAR200FT
JLCPCB Part #
C3979271
Package
2515
Description
-55℃~+150℃ 1W 200mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS