RNC50J2710BSRSL
MFR.Part #
RNC50J2710BSRSL
JLCPCB Part #
C3411996
Description
-65℃~+175℃ 100mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors