VS-8TQ080S-M3
MFR.Part #
VS-8TQ080S-M3
JLCPCB Part #
C3760056
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 550uA@80V 720mV@8A 80V 850A 8A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS