VS-8TQ080-M3
MFR.Part #
VS-8TQ080-M3
JLCPCB Part #
C6750080
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 550uA@80V 80V 850A 880mV@16A 8A TO-220AC Schottky Diodes ROHS