VS-60EPU06L-N3
MFR.Part #
VS-60EPU06L-N3
JLCPCB Part #
C17684317
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1.68V@60A 50uA@600V 600V 60A 81ns TO-247AD Switching Diodes ROHS