VS-30EPU12LHN3
MFR.Part #
VS-30EPU12LHN3
JLCPCB Part #
C17395475
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 145uA@1200V 2.68V@30A 220ns 30A TO-247AD Switching Diodes ROHS