RN60E8450FRE6
MFR.Part #
RN60E8450FRE6
JLCPCB Part #
C1787563
Description
-65℃~+175℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors