VS-20ETF02S-M3
MFR.Part #
VS-20ETF02S-M3
JLCPCB Part #
C17573179
Package
TO-263AB
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@20A 100uA@200V 160ns 200V 20A 300A TO-263AB Switching Diodes ROHS