BFC247952753
MFR.Part #
BFC247952753
JLCPCB Part #
C3798393
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 75nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS