VS-20ETF02-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-20ETF02-M3
JLCPCB Part #
C17373614
Package
TO-220AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@20A 100uA@200V 200V 20A 300A 60ns TO-220AC Switching Diodes ROHS