VSSR2403103JUF
MFR.Part #
VSSR2403103JUF
JLCPCB Part #
C1361407
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 10kΩ 12 24 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS