Y118911K8000FR0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y118911K8000FR0L
Description
-55℃~+175℃ 11.8kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS