VSSR2401101JUF
MFR.Part #
VSSR2401101JUF
JLCPCB Part #
C1361695
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 100Ω 23 24 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS