VSSR1603102JTF
MFR.Part #
VSSR1603102JTF
JLCPCB Part #
C1737291
Description
100mW 16 1kΩ 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS