RN50E2491BRE6
MFR.Part #
RN50E2491BRE6
JLCPCB Part #
C1807463
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors