VSSR1601102JTF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VSSR1601102JTF
JLCPCB Part #
C1737955
Package
SSOP-16-150mil
Description
100mW 15 16 1kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS