VSSR1603101JUF
MFR.Part #
VSSR1603101JUF
JLCPCB Part #
C1358200
Description
100mW 100Ω 16 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS