VS-80PFR160
MFR.Part #
VS-80PFR160
JLCPCB Part #
C17419701
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.25kA 1.46V@220A 1.6kV 80A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS