VS-70HFR120M
MFR.Part #
VS-70HFR120M
JLCPCB Part #
C17386004
Description
-65℃~+180℃ 1 Independent 1.25kA 1.2kV 1.35V@220A 70A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS