P8SY103KB25
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P8SY103KB25
JLCPCB Part #
C6949196
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS