VS-80PFR120
MFR.Part #
VS-80PFR120
JLCPCB Part #
C17571306
Package
DO-203AB(DO-5)
Description
-55℃~+180℃ 1 Independent 1.2kV 1.4V@220A 1.57kA 80A DO-203AB(DO-5) Diodes - General Purpose ROHS